Rubriky
Peníze

Peníze k podnikání patří

Kdyby na světě neexistovaly peníze, neexistovalo by prakticky ani žádné soukromé podnikání. Jistě, i pak by se lidé věnovali nějaké té smysluplné a k určitému výsledku vedoucí činnosti jménem práce, ale činili by tak vesměs jenom ve svůj prospěch nebo pro svoji rodinu, případně omezenou komunitu. Nebyl by tu přece důvod pracovat pro kohokoliv jiného, od koho by se člověku nedostávalo satisfakce, jež se dnes běžně vyjadřuje právě v penězích.

Podniká se tedy proto, aby se tím vydělalo. O tom není sebemenších pochyb. A když se někdo na podnikání dá, činí tak v takové oblasti, kde si přijde na své.

ruské rubly

Jenže ono není nikdy jisté, že podnikání přinese takový zisk, jaký by byl zapotřebí. V byznysu není nikdy nic zaručené, a ani ta nejlepší šance nemusí někomu vyjít. A pak je samozřejmé, že se nemá podnikatel z čeho radovat. Protože bez peněz není podnikání ani v nejmenším smysluplné.

A když někdo prožívá ve svém podnikání momentálně neradostné časy? Když někdo potřebuje peníze, které ale momentálně ne a ne vydělat? Pak se to často neobejde aspoň bez půjčky, která by dala podnikateli novou naději.

peníze USA

Jenže kdo půjčí podnikateli, kterému se nedaří nijak závratně, který si naopak třeba i vysloveně zoufá? Upřímně řečeno – často jedině nebankovní společnost. Protože v té se nelpí na dokonalosti žadatelů o půjčku, u té se dá ledacos tolerovat. A to je také důvod, proč si podnikatelé berou půjčku právě tady a proč bývá jejich volbou nebankovní hypotéka bez registru nebankovnihypoteky.net. Ta je totiž jistotou pro každého, kdo se za ni může zaručit zástavou nemovitosti. Všechno ostatní je tu podružné, akceptuje se tu kdeco, a to právě díky takové dostatečné nemovité záruce.

A proto je mezi podnikateli o takovou nebankovní hypotéku často velký zájem. Protože podnikání vyžaduje aspoň minimum jistot. A u nebankovní hypotéky je jisté, že kdo splní minimum povinností, zaručeně uspěje.

Rubriky
Peníze

Když se podnikání komplikuje

Soukromé podnikání by mělo stůj co stůj vzkvétat, mělo by se mu dařit a v důsledku toho by měl mít podnikatel dostatečně velké příjmy. Příjmy takové, aby jimi udržel firmu v chodu, aby se dostatečně dobře uživil a pokud možno aby ještě něco zbylo takzvaně pro strýčka Příhodu. Tedy pro případ, že by se snad někdy nedařilo.

Ano, i právě zmíněná rezerva je v podnikání důležitá. Protože navzdory tomu, že by se tu mělo dařit, se tu nejednou nedaří, a to ani když do toho dá podnikatel všechno, veškerou svoji energii a um.

USA dolary

Je mnoho věcí, které mohou podnikání zkomplikovat, a proto je záhodno mít v záloze nějaké ty úspory. Jenže když pak skutečně nastanou problémy, nejednou jsou rázem v koncích nejen ti, kdo nemají nic, ale třeba ani ti s obstojnějšími finančními rezervami. Když se to v podnikání zkomplikuje, rozplynou se peníze nejednou jako pára nad hrncem, a je zle. Protože bez peněz se podnikatel nenají a rovněž jeho podnik nemůže fungovat tak, jak by měl.

A když nejsou peníze vlastní, je záhodno využít nějaké půjčené. I půjčka může mít na podnikání pozitivní vliv. Ale to jedině tehdy, když je finančně výhodná a když ji podnikatel vůbec dostane. Ani jedno z tohoto totiž není samozřejmost. Nejednou jsou půjčky příliš drahé a dostaly by podnikatele z bláta do louže, a nejednou se může člověk s ekonomickými problémy snažit sebevíc a přesto mu půjčku neschválí, nemaje ho za bonitního, tedy dostatečně důvěryhodného, co se splácení týká.

vějíř dolarů

Ale nikdy není až tak docela zle. Vždycky jsou tu přinejmenším ještě hypotéky bez registru Nebankovní hypotéky, a ty si mohou vzít za výhodných podmínek i lidé, kteří by jinde neměli naději. I když pochopitelně i zde poskytuje půjčky nebankovní instituce a nikoliv Ježíšek, a proto se i zde musí splnit alespoň zde vyžadované minimum povinností. Jež je ale takovým minimem, že uspěje kdekdo. Přesněji každý, kdo má na splátky a kdo tu dá coby záruku splácení do zástavy nemovitost. Což ale mohou zvládnout mnozí z nás.

Rubriky
Peníze

Obrovská investice do výroby v Radegastu!

Na základě průzkumu, ve kterém bylo zjištěno, že zájem o pivo v plechovkách stále roste (meziročně stoupl zájem až o dvacet procent), provede Radegast obrovskou a za minimálně posledních dvacet let největší, investici do výroby.

Pivovar Radegast nyní vyrábí okolo 2,15 milionu hektolitrů piva ročně. Převážně se jedná o značky Radegast, Birell a také Gambrinus. Linka bude připravena produkovat nápoje v objemu 330, 400, 500 a 550 mililitrů. Samozřejmě bude linka moderní, tedy bude mít i speciální technologie, aby mohla připravovat i ochucené varianty piv a ciderů.
radegast památka

V Radegastu se nejen investuje do výroby, ale také se zde z ekonomického hlediska velmi řeší počty zaměstnanců. Tyto počty se liší podle ročních období. V tak zvané sezoně, tedy od dubna do září zde pracuje až 250 lidí a 80 lidí ve skladovém hospodářství. Po spuštění nové linky se dá tedy předpokládat, že se počet pracovních míst zvýší ještě o dalších cca třicet.

Technické zvláštnosti

Zvláštní na této nové lince, kterou pivovar vystaví je to, že veškeré stočené pivo bude na paletách a cestou ze stáčíren do nového skladu pojede soustavou výtahů, která překoná výškový rozdíl šesti metrů. Nový sklad vystavění současně s linkou bude mít plochu téměř deset tisíc metrů čtverečných, což je pro představu asi rozloha dvou fotbalových hřišť. Do takového prostoru půjde uskladnit až šedesát tisíc hektolitrů piva.

Kde to bude?

Nový sklad bude stát na volných pozemcích, které byly do této doby určeny vždy k pivovarským oslavám. Proto bude tato akce s názvem Radegast den přesunuta vedle stadionu Slezan ve Frýdku-Místku.
kovové nádrže

Vhodné načasování

Pivovar si načasoval výstavbu velmi vhodně, neboť již v příštím roce oslaví padesát let své existence. Původní výstavba byla v Karviné, kde se však budova v minulosti zřítila a pro výstavbu se tak hledalo nové místo. Tím místem je aktuální pozice, tedy Nošovice v Beskydech.

Rubriky
Peníze

Nákup nemovitosti

Nákup nemovitosti není jen tak, protože může skrývat řadu nepříjemností. Sehnat peníze není dnes žádný problém, protože tu máme výhodné hypotéky.

Nákup nemovitosti

Na co si dát pozor

Vše začíná pátráním po ideální nemovitosti, jenž bude vyhovovat Vašim představám a přáním, abyste byli naprosto spokojeni. Způsobů, jak najít nemovitost je hned několik a je jen na Vás, kterou cestou se vydáte. Nejčastěji jako první stačí sednout k internetu a podívat se na pár inzerátů, jenž je v dnešní době na internetu spousta. Díky nim si uděláte obrázek co, kde a za jakou cenu se dá koupit. Možná hned zde narazíte na vysněné bydlení. Dále můžete kontaktovat realitní kancelář, ovšem počítejte, že ta nic zadarmo hledat nebude, a proto se celková cena může vyšplhat mnohem výše. Poté přichází čas na samotnou osobní prohlídku nemovitosti.

rozlehlá nemovitost

Zde se nebojte na cokoliv zeptat, a hlavně vše pečlivě prohlédněte. Na oko může být stavba naprosto zdravá, ovšem reálný stav může být špatný a oprava například rodinného domu se špatnou střechou se opravdu prodraží. Poté si dejte velký pozor ještě na smlouvu, protože v ní může být spousta nástrah. A proto si ji nebojte nechat zkontrolovat od profesionálů.

Kde sehnat peníze

Cena nemovitostí není v dnešní době vůbec malá, a proto spousta lidí nemá na začátek dostatek peněz. Nevěšte hlavu, protože v dnešní době není vůbec složité peníze do začátku sehnat, protože tu máme americkou hypotéku. Rozhodně oproti bankovním nabídkám má spoustu výhod, jenž se nedají popřít. V bance musíte splnit řadu podmínek, mezi které například platí, že nesmíte nikdy splatit splátku po termínu.

mince-eura

V takovém případě už Vám v bance úvěr s velkou pravděpodobností neschválí, což u této nebankovní firmy rozhodně nehrozí. Při této americké hypotéce nemusíte vůbec dokládat na co peníze potřebujete. Podmínkou je zde vlastnit již nějakou nemovitost. Není problém si vzít úvěr až ve výši 70 % odhadu nemovitosti a splácet 30 let, takže se nemusíte bát, že na jednotlivé splátky nebudete mít peníze.

Rubriky
Peníze

Jistota ve své bance?

Ano, do určité míry ano. Pokud jste dostatečně bonitní, můžete předložit https://echa.europa.eu/cs/support/registration/what-information-you-need-to-submit dostatečně vysoký příjem k poptávané částce, nemáte žádný záznam, jak v bankovním tak nebankovním sektoru, tak v tom případě rozhodně. Pak už stačí pouze dokladování všeho možného, dotazy úředníka s trochou nadsázky i na velikost obuvi a při troše štěstí můžete čerpat. Ale, co dělat v případě, když nemůžete jeden, nebo dokonce všechny bankovní požadavky vyplnit? Vzdát to, nechat věcem volný průběh? To asi není ideální řešení.
nastavit výhodné splátky
Dnes a denně se setkáváme, jak v médiích, tak na stránkách novin, či internetu s příběhy lidí, kteří skončili prakticky až fatálně. Je potřeba vzít rozum ho hrsti a začít jednat. Ptáte se kde a jak, když bankovní ústavy hlásí, pro nepovolané vstup zakázán? Jděte na stránky profesionální nebankovní společnosti a čtěte. Čtěte, za jakých podmínek si mohou sjednat úvěr problémové osoby, lidé s nedoložitelnými příjmy, lidé s exekucí, lidé s registry. Můžete mít klidně americkou hypotéku nebankovní, můžete mít i jakýkoli jiný finanční produkt. A to vše rychle, s možností čerpání již do 24 hodin!

nepodlehnout finanční panice

Nikde není napsáno, že se vaše situace v budoucnu nezlepší. V tom případě vám nabízíme refinancování stávající hypotéky v bance. Pro klienty se snažíme vytvořit maximálně výhodné podmínky. Myslíme na fakt, že klienti často přeceňují svoje možnosti a chtějí měsíční vyšší splátky. Vidina rychlého zaplacení úvěru, není ale vždy tím nejlepším řešením. Není potřeba se za každou cenu dostat do dalších problémů. Pokud vám někdo nabízí rozložení splátek klidně až na 40 let, využijte této možnosti. Nebo si nastavte splátky na maximálně možnou dobu. Ono první, druhý měsíc jde všechno, ale pak potřebujete investovat někde jinde a problém může být na světě. Proč se zbytečně stresovat a dělat si v životě nepříjemnosti? Věci jdou řešit s rozumem a v klidu!

Rubriky
Peníze

Zkuste to jinak, výhodněji – s nebankovní hypotékou

Občas se vyplatí zapomenout na tradice a na klasiku, a vyzkoušet něco nového. Tím spíše, když vám z toho plynou nemalé výhody. A přesně takové je to i v případě nebankovní hypotéky http://www.fahd.cz/nebankovni-hypoteka/. Ta všem žadatelům slibuje pohodový průběh čerpání, ale především také rychlé vyřízení bez zbytečných komplikací. Asi jen těžko byste sháněli jiného poskytovatele, který vám umožní získat potřebné peníze v řádu několika dní, běžně do týdne, případně i rychleji. Vždyť možné je i expresní čerpání v den podpisu smlouvy! A tím výčet výhod stále nekončí.indické bankovky, rolička
Není toho mnoho, co musíte splnit, abyste na takovou nabídku mohli vůbec pomýšlet. Měli byste mít solidní bonitu, ale ani zdaleka zde nejsou požadavky tak přísné, jako u bank. A v každém případě musíte ručit nemovitostí. Podle toho, jak hodnotnou záruku zvolíte, můžete čerpat vysoký, anebo naopak nízký úvěr.
Co vám nabízí nebankovní hypotéka:
Vhod vám přijde už jen to, že si ji můžete sjednat z pohodlí domova, anebo z libovolného jiného místa. Stačí vám k tomu přístup na internet. Na webových stránkách společnosti snadno najdete jak veškeré potřebné informace, tak i žádost, jejímž vyplněním a odesláním online bleskově požádáte o půjčku. Nezabere vám více než tři minuty, a o ostatní už se za vás postarají jiní.mince, německá marka
Nejlepší je, že vy sami nebudete muset nic vyřizovat. Jakmile odešlete vyplněnou žádost, vše za vás vezme do ruky specialista. Ten se vyzná, a tomu odpovídá i rychlost vyřízení všech formalit. Nebudete muset obíhat úřady, shánět potvrzení, vyplňovat formuláře, zkrátka nic. A když bude potřeba, pověřený pracovník vás sám kontaktuje ohledně domluvy na smlouvě. To je také to jediné, co budete muset udělat, a kvůli čemu budete muset vyrazit na místo – kvůli podpisu smlouvy.
Neplatíte žádné poplatky předem a až do poslední chvíle se můžete rozhodnout, zda smlouvu podepíšete.

Rubriky
Peníze

Peníze nám ničí sny

V téhle době se platí za všechno. Děti chtějí chodit do různých kroužků a věnovat se třeba sportu a tohle všechno něco stojí.
Naše finance jsou součástí života nás všech. Snažíme se šetřit si na dovolenou nebo nějakou věc, která se nám líbí, ale pak se nám pokazí lednička a musíme si koupit novou.
 stočené bankovky
Nejhorší je ale platit si za vzdělání. Vezměte si, že máte nějaký sen, třeba stát se novinářkou a chcete jít na střední školu, která je na žurnalistiku zaměřená. Většina takových středních škol bývají ale soukromé a platí se tam nehorázné peníze. Většinou se to pohybuje kolem dvaceti tisíc za rok. Platí se to každý měsíc tak to nevypadá tak hrůzně jako roční cena, ale není to jediná věc, která se platí. Někdo nebydlí přímo v tom městě, kde taková škola je, a tak musí jít na internát. Za internát se platí obdobné peníze, a to tam ještě není započítané ani jídlo. Můžete si ho brát z domu, ale většina internátů nejsou tak dobře zařízena abyste si jídlo mohli ohřát.
Bývají i společné koupelny, což pro dívky není moc potěšující, a tak jsou většinou nešťastné. Stát financuje silnice a chodníky, které jsou v pořádku, místo toho, aby zrenovoval internát nebo školy, aby se tam studenti cítili lépe.
 euro a kalkulačka
Takže vlastně platíte za školu, internát, jídlo a ještě učebnice, které skoro na školách studenti ani nepoužívají. Máme ale našim dětem odepřít jejich sny? Chtějí v životě něco dokázat a rodiče se jim snaží ve všem vyhovět, i kdyby si měli brát půjčky. Z těch peněz, co za soukromou školu platíte ani nic nemáte. Každá soukromá škola vám řekne, že za tyhle peníze, co měsíčně platíte, vám kupují sešity, učebnice, různé knížky, platí kino nebo nějaké přednášky, ale vůbec to není pravda. Škola vás chce jen nalákat abyste u nich studovali a platili, ale většinu z těchto vyjmenovaných věcí si zaplatíte sami ještě během studia.
 prasátko na mince
Každý si má plnit své sny, a i když to stojí hodně peněz, většinou si to splníte. Hlavně když se jedná o studování, což je pro život velmi důležité!