Vylaďte si svůj outfit k dokonalosti

Rádi se hezky oblékáte a chodíte sladěni? Nebo potřebujete trochu „popostrčit“ a poradit nějakých pár tipů a triků jak svůj outfit dovést k dokonalosti? Uvedeme si pár pomůcek, příkladů jak se oblékat, co vylepšit a čemu se naopak vyvarovat.
dívka v lacláčích.jpg
Jak vybírat střihy a velikosti oblečení
Nejprve se zaměříme na střih a druh oblečení. Jsou zkrátka střihy, které někomu sluší a někomu ne. Je potřeba si uvědomit, jaké jsou vaše přednosti a jaké naopak nedostatky a vhodně je zakrýt popřípadě ukázat.
Dejme tomu, že jste dívka s úzkým pasem, ale širokými boky a silnějšími stehny. Pak se jistě hodí topy nebo šaty, ve kterých vynikne váš pas – tedy, které vás v této oblasti budou obepínat. Dolů je vhodné volit spíše volnější oblečení – např. volnější šortky, ale ideálně sukni nebo šaty ve střední délce, které zakryjí silnější stehna. Slečny, které mají silnější bříško, zas volí volnější vršky. Pokud máte dlouhé nohy, nechte je vyniknout pomocí kratších šortek, sukní a vhodným doplňkem jsou pak boty s vysokým vázáním.
žena v šátku.jpg
Slaďte si také barvy oblečení a doplňků. Internet je plný různých vzorníků, ale pokud na to „máte oko“, pak zkoušejte jednotlivé barvy k sobě a uvidíte, že např. černá s červenou je velmi příjemná elegantní kombinace (nebo i černá s růžovou). Naopak taková růžová se žlutou je pro mnoho lidí nepříjemná kombinace.
Při oblékání nezapomeňte na módní doplňky. Náušnice stejně jako jiné šperky volíme buď podle jedné z barev outfitu anebo – pokud je vaše oblečení jednobarevné – pak v kontrastu k této barvě. Zkuste to – budete ohromeni, co tento kontrast dokáže. Váš vzhled tak bude oživen a bude působit moderně. Důležitá je i vhodně zvolená kabelka .
stojany na šaty.png
Boty vybírejte také pečlivě. A nebojte se odvážnějších kombinací, např. tenisky se sukní vypadají úžasně, ale musí se jednat o vhodnou sukni. K některým se tenisky skutečně nehodí. Záleží kus od kusu. Kombinujte, vymýšlejte nové způsoby nošení jednotlivých kousků, staré oblečení proměňujte v nové módní kousky a nezapomeňte na účes a líčení.