Všestranné PC

Je úplně logické, že si každý člověk přeje mít doma počítač. A nejenom počítač, teďka v dnešní době je velmi oblíbený také tablet, mobil, anebo notebook. Notebook si myslím že podle mého názoru je asi ten nejlepší. Vždyť se dá přenášet. To samozřejmě i velký počítač, ale je to velmi složité a nákladné. Pamatuji si sebe, jak jsem měla herní počítač doma. To bylo velmi praktické, že jsem tam mohla hrát všechny různé hry. Ale taky to bylo obtížné v tom, když jsem se stěhovala do jiného bytu tak musela jsem to všechno samozřejmě vzít s sebou. Ale jak? Vůbec jsem neměla auto. Tedy sice auto jsem měla, ale bylo rozbité. Bylo v autoservisu, a ještě jsem musela čekat nějak prý dva měsíce, než mi auto opraví. Takže to byla velká smůla a byla jsem nahraná.

PC stojí i desítky tisíc.

Tak jsem si naštěstí sehnala auto od mého bratra, který mi ho půjčil. Ovšem mi nedošlo, že budu muset tahat tak velký těžký herní počítač sama. Nakonec jsem to ale zvládla. Bylo to obtížné a velmi složité, že mě z toho potom týden bolela záda. Ale nedalo se nic dělat, nyní jsem nutně potřebovala velký počítač přesunout do jiného bytu. Tak moc jsem toužila po novém bytě, že ani váha a složitost počítače mi nevadila. A navíc si myslím, že v dnešní době beztak nikdo nemůže být bez počítače nebo notebooku anebo tabletu.  Většina lidí ho potřebuje i k práci nebo jen k relaxaci. Anebo vlastníte pouze mobil? Myslím, že mobil anebo počítače v dnešní době absolutně nutné.

PC je moje nutnost.

Sice ano, bere nám hodně soukromého času, ale zase nám přináší velmi mnoho svobody. Svobody. Každý tomu říká jinak. Teď já si myslím, díky počítači je komunikace velmi snadná rychlá a praktická. A hlavně ta rychlost. Zkuste někomu něco napsat přes email anebo obálku v dopise. Myslím, že email bude u vašeho adresáta o mnoho, mnoho, mnoho rychle než nějaký dopis. I když psaní dopisů má zase své kouzlo a nostalgii. A píšete někdy ještě ručně dopisy?