Vlastní bydlení už není nedostupné!

Není nad bydlení ve vlastním. To vám potvrdí každý, kdo měl to štěstí a mohl si splnit svůj sen o vlastním bydlení. Opravdu to stojí za to, tím spíše, že dnes k tomu, abyste bydleli pod vlastní střechou, a bez sousedů za každou stěnou, nepotřebujete milióny korun, ale pouze jeden milión. A pokud nebudete příliš nároční, tak dost možná ještě méně.
Existuje jen jeden způsob, jak si zajistit plnohodnotné bydlením s veškerým komfortem dnešní doby za tak nízkou cenu, a to je mobilheim Praha.
Život v mobilním domě je stejně pohodlný jako život v běžném menším panelovém bytě, ovšem například s tím rozdílem, že nemáte za stěnou nalepené sousedy, a tak neslyšíte i ten nejmenší šramot odvedle. A samozřejmě svým hlukem naopak ostatní nebudete rušit ani vy.
klíč se stříbrným přívěskem

Co je to mobilheim?

Tento dům dostal své pojmenování díky absenci pevných základů spojených se zemí. Sklep u něj opravdu nehledejte. Jestliže si ho koupíte, tak dokonce nevyroste ani na vašem pozemku, ale v areálu výrobce. Ten vám jej vyrobí a doveze na přesně určené místo již za několik krátkých týdnů.
Jak je tedy vidět, typickou charakteristikou takového bydlení je pohyblivost. To oceníte i ve chvíli, kdy se vy sami rozhodnete pro změnu adresy. Svou samostatnou bytovou jednotku můžete vzít kamkoli s sebou.
A díky bydlení bez pevných základů na něj nepotřebujete ani stavební povolení. To ovšem neznamená, že byste nemohli získat číslo popisné. Tyto domky se staví v souladu se zákonem, takže pokud se rozhodnete v budoucnu pro jejich kolaudaci, není to žádný problém.
tulipány, motýl, nápis sweet home
Jisté je především to, že vám díru do kapsy neudělají, a že jsou z finančního hlediska opravdu výhodné. Přesto v nich najdete vše, co potřebujete ke spokojenému životu. Nábytek i veškeré vybavení je možné zhotovit na míru podle vašich představ, a samozřejmě nebude chybět ani nezbytné sociální zázemí, kuchyňský kout anebo potřebné spotřebiče.