Stěhujeme se po vzoru spisovatele Františka Nepila

Znáte spisovatele Františka Nepila? Byl to známý lidumil, který i po mnoha letech od jeho předčasného úmrtí sklízí obdiv a úctu mnohých z nás, a to nejen díky jeho tvorbě – okouzlujícím fejetonům a vypravěčskému talentu, ale i pro jeho životní přístup ke každému člověku bez rozdílu věku, náboženského vyznání a životního stylu.

přeprava skladových kontejnerů

František Nepil žil celý život v okolí řeky Berounky, nedaleko hradu Křivoklát a přehrady Klíčava a sám o sobě tvrdil, že nebýt Berounky, neměl by o čem psát.

A okolí Berounky je úvodním mottem myšlenky tématu tohoto příspěvku, kterým bychom vám chtěli naznačit, že je možné tu prožít stejně plodný život. Máte-li možnost zakoupit na horním či středním toku řeky rekreační nemovitost či rodinný dům, neváhejte a využijte jednoho z našich nejkrásnějších míst, kde by se mohlo zalíbit vám i vašim blízkým.

skladové kontejnery

Pořízení nemovitostí s sebou mnohdy nese i nutnost provádět jejich rekonstrukci, zvláště pak se to týká rekreačních chat, které byste rádi přestavěli k obrazu svému, aby se tu dalo celoročně bydlet a žít. Možná bude zapotřebí vyměnit střešní krytinu, zhotovit zateplení fasády, vyměnit okna, rozšířit objekt o pár čtverečních metrů a nechat zhotovit topení v podlaze.

V souvislosti s prováděním rekonstrukce vám možná přijde na mysl, že bude nutné vše z domu vystěhovat. Ale kam, když nemáte k dispozici žádnou garáž ani jiný úložný prostor? Můžete to vyzkoušet se skladovým kontejnerem.

Sklad pronájem v Praze otpsklady.cz je služba, která propůjčuje na dobu určitou plechové skladovací a přepravní boxy, které slouží zejména pro námořní a železniční dopravu. Kontejner, případně více kontejnerů, vám firma dopraví na váš pozemek a umístí je na určený prostor mobilním jeřábem. Uzamykatelná vrata pak budou chránit vaše bytové vybavení uvnitř kontejneru po celou dobu provádění stavebních prací.