Podaří se vám vůbec uniknout?

Oblíbenou zábavu a novodobý zážitek z hry, jakou je úniková místnost znáte jistě všichni. V posledních letech se s nimi roztrhl pytel a nutno říct, že je to jedna z nejvíce oblíbených a vyhledávaných her, která je aktuálně na trhu. Principem hry je dostat se ven. To vám však musí být jasné, ale pokud toužíte přijít na to, jestli by se to podařilo i vám, neváhejte jednu escape game zažít i vy na vlastní kůži.

strach

Logické hádanky a hlavolamy

V popředí této hry jsou různé zapeklité hádanky a rébusy, které vám pomůžou dostat se k další indícii a postoupit o kousek dál k cíli – tedy uniknout z místnosti ven. Co ve vás může nejvíce vyvolat pocit napětí a stresu – je časový limit, který je u každé hry daný. V Kolíně je tomu 90 minut, které máte na to, abyste se pokusili uniknout někdy až děsivému prostředí, které na vás číhá.
Aby byla každá hra doplněná nejen adrenalinem z daného prostoru, je potřeba vynaložit veškerou snahu potřebnou k tomu, abyste vyluštili všechny položené otázky.

Typy her

Ve městě Kolín nalezete únikovou místnost, která vám nabídne hned 2 typy her.

  • První se zaměřuje na populární a trochu i strašidelný film „Kruh“, který jistě mnozí z vás už zhlédnutý mají. V případě, že ne a hodláte se do této hádanky zapojit, měli byste si jako začátek vaší hry pustit tento film už doma a vzápětí nás navštívit.
  • Potrápit vaše mozkové závity může i další hra v nabídce, jakou je „Dvojitý agent“. Ta je ideální volbou pro všechny hráče, kteří milují hádanky zaměřené na logické myšlení a pohotové reakce.

Neváhejte si vyzkoušet alespoň jednu nebo klidně obě hry, ze kterých byste ovšem měli – co nejdříve uniknout.

lebka

Přijďte si ověřit, jak vám to myslí

Ve společnosti vašich přátel máte v únikové místnosti možnost zažít nepopsatelnou akci plnou vzrušení, dobré zábavy a spolupráci při řešení veškerých záhad.
Prověřte si vaše schopnosti, znalosti a selský rozum, který v mnoha případech rozhoduje o tom, kolik času strávíte při řešení velkého otazníku.Nemějte však obavy, nejedná se o žádnou nebezpečnou hru, ve které zůstane uvězněni navždy. Jde pouze o zábavný program, který vám má zpestřit váš volný den.