Moře dává kvalitu

Také jste si všimli toho, že téměř vše, co pochází z moře, je pro náš organismus velmi prospěšné? Lékaři přeci velice doporučují konzumaci mořských ryb alespoň jednou týdně. Ti, kterým to peněženka dovolí, si mohou takto zpestřit jídelníček i dvakrát týdně. Ale nejen mořské plody (jak se všemu, čím si můžeme obohatit menu, říká) jsou tím, co se snažíme využít. Jedním z nejdůležitějších produktů, které nám moře nabízí, je sůl. Už dávno se přišlo na to, že právě ta mořská je mnohem zdravější nežli kuchyňská.

  • Zejména zmíněné ryby jsou mnohem chutnější, pokud na ně použijeme tento produkt.

sůl do koupele

Sůl ale nemusíme mít jen na našich pokrmech. Tam bychom s ní ostatně měli šetřit. Kam se ale velice hodí, to jsou koupele. Pro ty, kteří trpí některým kožním onemocněním, by měla být mořská sůl ve vířivce nebo bazénu naprostou samozřejmostí. Zejména ta, která je přečištěna několikanásobnou rekrystalizací. To jí zajišťuje tu nejvyšší kvalitu a vám dodá vědomí, že jste pro své zdraví udělali maximum. Právě pro svou výslednou čistotu je doporučována pro používání v salinizačních jednotkách bazénových technologií.

čtení ve vaně

Posolte se pro zdraví

Své využití našla mořská sůl do bazénu nejen ve zmíněných venkovních i vnitřních bazénech, ale také vířivkách a všech druzích umělých koupališť. Tento přípravek ocení zejména ti plavci, kteří bojují s nepříjemnou lupénkou nebo některým druhem ekzému.

kožní nemoc

Pokud byste rádi zmíněné účinky vyzkoušeli a nemáte možnost si pořídit jakýkoliv bazén, pak není problém udělat si své vlastní malé moře z klasické koupelnové vany. A pokud si přidáte do slané koupele některou z vonných esencí, pak bude výsledek zaručen nejen na pokožce, ale také na duši. Jen je zapotřebí mít na paměti opatrnost při styku soli s kovy. Pokud by se na kovových součástech sůl usazovala, začaly by v brzké době korodovat.