Jana Háteová představuje výrobu dekorativních ozdob a předmětů

Výroba dekorativních předmětů je čistě ruční práce, která spočívá ve vysoké píli a značném úsilí. Ozdobné předměty a i veškeré dekorace se vyrábějí bez použití strojů, proto se jedná výhradně o ruční výrobu. Převážná část sortimentu zahrnuje Vánoční tématiku. Období Vánoc je velice oblíbené a máme ho všichni rádi. Dáváme si dárky a děláme lidem radost. Je hezké vidět úsměv na jejich tvářích, ať se jedná o rodinu a blízké nebo o přátele, či kolegy z práce.

výrobek

Vánoce jsou příležitostí, kdy ostatním můžeme udělat radost. Malá ozdoba na stromeček nebo ručně vyrobená dekorace zanechá rozhodně ve vaší mysli vizitku svou originalitou. Je možné na ozdoby dát také logo zákazníka. V těchto případech se hodí i pro obchodní partnery, klienty či dodavatele. Ozdoby a dekorativní předměty se však používají i přes rok. Můžete dát někomu talisman pro štěstí nebo obdarovat drobnými předměty své blízké jen tak pro radost.

· Vždy se snažíme vyhovět požadavkům zákazníka. Proto se vyrábí také předměty přímo na zakázku a podle požadavků daného odběratele.
· Jana Háteová představuje skvělou příležitost pro každého, kdo by chtěl pracovat z pohodlí domova a chce si vydělat nějaké peníze navíc pro svou vlastní potřebu.

svíčky

Sortiment předmětů

a) Velkou část tvoří dekorace na Vánoce. Jedná se o andělíčky, hvězdičky a spousta dalších drobností.

b) Další se dají použít i přes rok jako malé talismany pro štěstí. Darujte někomu radost v podobě čtyřlístku nebo jiného předmětu pro štěstí či můžete darovat malou ozdobu jako dárek.

c) Nakoupit je můžete pro sebe, nebo můžete udělat radost někomu z blízkých, přátel či příbuzných.

d) Není výjimkou, že tyto malé ozdobné předměty pořizují firmy pro své klienty, zákazníky nebo obchodní partnery. Natisknout na ně můžeme logo nebo název firmy. Skvělé jsou tyto ozdoby také jako propagační předměty. Jako upomínku na Vánoce či do nového roku můžete dát dárek i s logem Vaší firmy, kterou tímto zviditelníte. Ať už zaměstnancům nebo také dodavatelům.