Jak na balení dárků


Balení dárků k Vánocům je někdy pořádný oříšek. Zvláště, pokud balíte hodně dárků. Pečlivé balení každého jednotlivého dárku vám zabere dost času. Záleží na tom, kolik máte času, trpělivosti a také, jak moc jste na podobné věci zruční.

Pokud hledáte inspiraci na balení dárků, pomůže vám internet. Otevřete stránky jako Youtube, Pinterest nebo Tik tok. Najdete tu doslova tisíce tipů na to, jak zabalit nejrůznější typy dárků, tak, aby to bylo snadné a efektivní.

dárky

Pokud vás omrzelo nudné balení dárků, můžete ty své zabalit trochu neobvykle. Taková známá klasika je, že zabalíte dárek tak, aby tvarem vůbec nepřipomínal to, co v něm ve skutečnosti je. Nebo že malé dárky zabalíte do co největší krabice a obdarovaný se do ní bude muset trochu složitěji propracovat. Pokud obdarováváte někoho, kdo má smysl pro humor, jistě to ocení.

Jestli si chcete balení dárků ulehčit, pořiďte si dárkové krabičky. Ty už poté nemusíte balit do papírů, protože většinou mají takový design, který se skvěle hodí jako dárek. Stačí pak krabičku třeba jen převázat mašlí. Hodí se i pro případ, že darujete věc, která se nesnadno balí. Rozdíl je balit třeba knihu a sošku neobvyklého tvaru.

dárky

Použijte například vánoční krabičky Goldpress. Díky krásným vánočním motivům se skvěle hodí na každý vánoční dárek. Navíc pro ně najdete více využití. Skvěle se hodí i například na uchovávání cukroví, anebo pokud chcete cukroví rozdávat po příbuzných. Skvělá alternativa k tomu dávat je v jednoduchých bílých krabičkách, nebo svých vlastních, které se vám pak vrátí bůhví kdy.

A pokud si chcete práci úplně usnadnit, použijte dárkové tašky. Ty vám usnadní práci na minimum. V období Vánoc seženete různé dárkové tašky snad v každém obchodě a můžete vybírat z desítek až stovek nejrůznějších motivů a velikostí.

Jak vidíte, balení dárků nemusí být vůbec těžké!