Co se nám, mužům, na striptýzu vlastně líbí


Uvažujete nad tím, že objednáte pro někoho z vašich přátel dámský striptýz?

Proč ne, ale zamysleli jste se někdy nad tím, proč právě tuto službu, a co je vlastně na striptýzu zajímavého? Vždyť přece nahých dívek je na internetu ke stažení, a dokonce i zdarma, tolik, že nabídka zdaleka převyšuje poptávku.

polonahá dívka

Není svlékání jako svlékání – je obrovský rozdíl mezi svlékáním a následným převlékáním z civilu do pracovního oblečení před začátkem ranní pracovní směny, kdy je dotyčná žena ještě rozespalá, a není zcela nastartovaná do pracovního procesu, a mezi svlékáním, které má udržet mezi lidmi erotické napětí a vzrušení. Striptérka se nesvléká jen pro peníze, baví jí to a užívá si rozkoš, co vyzařuje z okolního publika. Je to svým způsobem předávání erotické (sexuální) energie mezi dotyčnými aktéry, aniž by tu došlo k fyzickému kontaktu.

Gesta a mimika – bude-li se dívka před vámi svlékat a současně přemýšlet nad tím, zda se dává do rajské omáčky tymián, anebo saturejka, projeví se to na celkové atmosféře, která rozhodně bude postrádat tu pomyslnou „šťávu“. Nebude to jaksi ono. Striptérky jsou ovšem profesionálky a svůj výkon ladí tak, aby vyzněl co nejlépe. Čím více muži po striptérce alespoň ve své mysli touží, a chtějí s ní doslova splynout v jeden celek, tím větší ukazatel profesionality striptérského výkonu.

žena v kanceláři

Co se vlastně odhazuje – podstatnou část striptérského vystoupení tvoří kostýmy. Není to sice jako v divadle, kde se prezentuje Mozartova árie Leporelo z opery Don Giovanni, i když zrovna takový kostým mladistvé komtesy by nebyl k zahození, ale rozhodně neočekávejte, že na sjednanou schůzku přiběhne zadýchaná dívka, co si jen tak v rychlosti zuje boty, stáhne rifle, přetáhne přes hlavu mikinu, odhodí podprsenku a kalhotky, vy jí zatleskáte a tím to končí! Striptýz v Praze se odehrává v rafinovaných kostýmech, aby publikum bylo vtaženo do děje, který připomíná významné životní situace. Proto se striptérky oblékají do outfitu, co náleží letuškám, lékařkám a zdravotním sestrám, firemním sekretářkám a dalším profesím, které u mužů vzbuzují nejen důvěru, ale především dodávají na smyslné ženskosti.