6 kroků, které je třeba dodržovat, když vezmete svého psa na dovolenou

6 kroků, které je třeba dodržovat, když vezmete svého psa na dovolenou

Odjezd na dovolenou se psem lze rozdělit do několika kroků, které jsou velmi důležité.

1. Co je pro vašeho psa nejlepší?

Chcete-li strávit dovolenou se svým psem jako součást rodiny, výzkum, kde budete bydlet, musí být nejvyšší z vašich priorit. Štěstí a blaho vašeho psa by se měly soustředit na vaše plány na dovolenou. Všechna upozornění „vhodná pro psy“ na nesčetných webových stránkách, na které narazíte, nemusí vždy odkazovat na skutečnou realitu, kterou nakonec najdete. Před každou rezervací je nezbytné vždy předem zavolat, abyste si ověřili, zda skutečně vyhovují vašim požadavkům. Můžete si promluvit o jakýchkoliv otázkách, které byste mohli mít, které se týkají konkrétně potřeb vašeho psa a které lze probrat s majitelem hotelu.

m

 

2. Před cestou navštivte veterináře.

Před odjezdem na dovolenou je nezbytná celková zdravotní prohlídka vašeho psa. Ve skutečnosti se doporučuje provést alespoň jednou za rok. Ujistit se o této návštěvě veterináře před cestou je nesmírně důležité, protože váš pes by mohl přijít do kontaktu s jinými psy, kteří mohou přenášet nějakou formu škůdce. Být aktuální s léčbou a injekcemi pro vašeho mazlíčka vám pomůže udržet je šťastné a zdravé. Důrazně se doporučuje nechat svého psa mikro čipovat (pokud již nebylo provedeno). Náklady se pohybují mezi 10 a 40 £ ve veterinární praxi.

m

3. Před odjezdem si podrobně naplánujte úplně vše

Když najdete ubytování vhodné pro psy, je to jen začátek vašeho úkolu. Následuje vyplnění prázdných míst, aby se odhalil větší obrázek. Zatímco stále sedíte u svého kuchyňského stolu, udělejte si seznam míst, která chcete navštívit, a věcí, které budete dělat. Klíčem je výzkum. Všimněte si všech restaurací a kaváren, které se starají o vašeho psího kamaráda. Zde jsou internetové zdroje klíčem k usnadnění vašeho života. Dalším krokem je vytvoření seznamu všeho, co váš pes bude potřebovat. Nezbytné věci, které budete potřebovat, jako jsou: vodítko, miska na jídlo a vodu, obojek, sáčky na psí exkrementy, ID visačky, postel, šampon a starý ručník – všechny tyto věci jsou zřejmé, ale stojí za to si je zapsat. Nemusí to být konec světa koupit si věci, které si zapomenete zabalit, ale jsou věci, na které je životně důležité nezapomenout. Ty budou zahrnovat fotografii vašeho psa a všechny léky, které může užívat. Když si toto vše zapíšete do svého programu, budete si moci užít dovolenou bez starostí. Příprava a organizace bude důvodem vaší úspěšné cesty.