4 neobvyklé sporty na léto

1) Slackline

Slackline jste již pravděpodobně někdy v životě viděli. Jedná se o gumu (popruh), který natáhnete mezi dva stromy, a poté na ní děláte všemožné věci. Zezačátku zkuste například jen přejít ze strany na stranu. Po pár hodinách můžete zkusit něco těžšího. Například kotoul, salto a další věci, které vás zrovna napadnou.
skupinový seskok

2) Laddergolf

Laddergolf je podivná hra, kterou zvládnou hrát i ti nejmenší. Jedná se vlastně o házení provázku s dvěma míčky na stranách. Snažíte se hodit na nějaký malý žebřík. Tuhle hru je ideální hrát na zahradě u domečku. U téhle hry prožijete krásné chvíle s rodinou nebo přáteli.

3) Famfrpál

Pokud jste viděli nějaký díl Harryho Pottera, tak určitě víte, o čem tu budu psát. Jde vlastně o to se trefit míčem do kruhů nepřátelského týmu. Ztížené je to tím, že místo toho, abyste létali na koštěti, tak máte dřevěnou tyč mezi nohy, se kterou běháte. Přesto všechno si hru náramně užijete. Po pár hodinách hraní se můžete navíc chlubit pěkně vysportovanými nohy.

4)Krvavé klouby

Tuhle hru si jistě pamatujete z dětství. Není to ani takový sport, ale o zábavu je postaráno. K téhle hře potřebujete minci nebo žeton. Pokud máte žeton, tak si rozlište jednu stranu žetonu od druhé. Potom si vyberte stranu žetonu a vyhoďte žeton do vzduchu. Po dopadu žetonu na zem se podívejte, jakou stranou dopadl žeton. Jestliže dopadl vaší stranou k vám, máte štěstí. Můžete první cvrknout žetonem do kloubů vašeho kamaráda. Je to bolestivá hra, ale zároveň plná zábavy, nervozity a stresu.

+ Bonus

Discgolf

Je to velmi podobné normálního golfu. Jen místo hůlky a míčku, máte disk. Disk se snažíte hodit do košů. Čím dřív se trefíte, tím více bodů máte.

trenink parkour

Tak co, zalíbil se vám nějaký sport? Plánujete se svými kamarády, který sport si prvně zahrajete? Doufám, že jsme vám s výběre plánu na léto pomohli.