Rubriky
Firmy

Stěhování kanceláře

Mnohdy se po dobu působení firmy stane, že bude zapotřebí změnit její sídlo. Kromě vyřešení všech formalit je zapotřebí sehnat i dobrou stěhovací firmu.

Stěhování kanceláře

Změna sídla

Klidně se může stát, že z určitých důvodu se bude muset Vaše firma přestěhovat. V takovém případě je potřeba najít vhodné sídlo, které bude vyhovovat Vašim požadavkům a bude vhodné pro pokračování práce stávající firmy. U kanceláří je velká výhoda, že není zapotřebí stěhovat těžké výrobní stroje, ale na druhou stranu IT technika není zadarmo, a proto je dovře si veškerý majetek přehledně označit a následně popsat.

kancelářská technika

Se změnou adresy formy se váže také řada starostí, protože ji musíte oznámit hned na několika institucích. Mezi zakládání úřady, jenž musíte navštívit se řadí i finanční a sociální. Dále kontaktuje firmy, u kterých máte uvedenou adresu a potřebujete jejich služby na nové adrese. Neobejdete se totiž bez převedení internetu a dalších služeb. Zajistěte také posílání pošty do nového sídla. Je dobré mít na paměti, že takové stěhování není jen tak za hodinku hotové a ve finále bude se vším všudy něco stát.

Přesun vybavení

V kanceláři se nachází spousta vybavení a techniky, jenž se musí přesunout do nové nemovitosti. Není to jen tak, protože potřebujete dostatek lidí, obalový materiál a větší vozidlo. A proto se k takovým účelům vyplatí využít stěhování firem Praha, které se zabývá stěhováním již spousty let. Aby byl zajištěn bezproblémový průběh celé akce a proběhl správný postup při stěhování, tak se přímo k Vám nejprve přijde zdarma podívat zástupce společnosti.

lepenkové krabice

Jedná se o kompletní službu stěhování, takže rozhodně nemusíte řešit ani, kde seženete dostatek obalového materiálu, protože ten dovezou. Klidně stěhování naplánujte na víkend, protože nebudete tak zasažena pracovní doba, což zamezí zastavení chodu firmy. Zaměstnanci ví, jak nejlépe veškeré vybavení zabalit, takže se k elektronice chovají obezřetně, aby nic nebylo poškozeno či nehrozila krádež během stěhování. Není problém se ani domluvit, kde budou v novém sídle veškeré věci umístěny.